Březen 2012

31.3.2012

31. března 2012 v 20:06 | Miška |  Kecy

Zdravím po koncertě :D Nakonec jsem tam spala u kámošky...Byla jsem na Koblížkách, The Paranoid, Horkýže Slíže a AC/DC revival :) bylo uzasněěěěě..jen ty podpatky jsem mít fakt nemusela :D au au. Kolem 2:00 ráno jsme šli k hotelu kde byli všechny kapely spát a taky že spaly bylo to hned vedle Kulturáku...Pak u hotelu za nějaký čas se tam objevili Horkýže slíže tak jsme s něma něco málo prohodili a nabízeli nám vodku atd :DD Ke kámošce jsme přišli kolem 4:00 ráno a spát jsme šli v 6:30 :D a v 11:00 jsme vstávali. :D Já vám řeknu jedno bylo uzasně jak cípek! :) Zopákla bych hned! Dám vám tu fotečky s Koblížkami a pár videí The Paranoid.

S Brandym :)


S Josiem :)


S Robertem :)


S Wilipem


A teďka videjka s TP


Pět triků, jak si kupovat nové oblečení

31. března 2012 v 19:22 | Miška |  Fashion
Dobré rady pro každého.

Vše si zkus v kabince a vyzkoušej si v novém oblečení sednout, dřepnou, předklonit se, za něčím se natáhnout. Mnohé oblečení vypadá dobře na figuríně, ale ve skutečném životě se krčí nebo nenatahuje dostatečně.

Zapomeň na číslování a ber ho na vědomí jen orientačně. V jednom obchodě můžeš být S, ve druhém 38 a ve třetím 8. Vem si oblečení, které si myslíš, že ti padne a netrap se tím, že obvykle nosíš jiné písmenko nebo číslo.

Oblečení by ti mělo padnout na místě s největším obvodem, všechno ostatní se dá zkrátit, zúžit nebo jinak upravit. V případě totálních výprodejů neváhej a kup si i věc o pár čísel větší, pokud se ti opravdu líbí. Šikovná švadlena ji upraví na tvou velikost za méně, než by daná věc stála bez výprodeje.

Kombinuj oblečení ve své hlavě. Pokud si k němu nemáš obléci alespoň tři věci ze své vlastní skříně, nevyplatí se ti kupovat ho. Budeš si totiž muset k němu pořídit nové věci, a to se ti nevyplatí.

Pokud se ti líbí některý módní trend, ale nevíš, jestli ti sluší, kup si jen doplňky v tomto stylu a doplň jimi, co už máš. Po otestování a schválení se naplno pustit do nákupů!
30.3.2012

30. března 2012 v 14:04 | Miška |  Kecy

Jsem konečně doma už od 13:00 :( Nohy bolííí! Byli jsme sbírat odpadky já samozrejmne nic nesbirala :D zima jako prase foukal vítr uši mě bolí :( Ušli jsme asi nějakých 15kilometru urcite mozna i vic sli jsme hodinu a půl tam a zpátky :( A za chvili jedu do Kopřivnice na Kopr Fest no to zabiju uplne s nohama a ještě ke věemu na podpatku :D Už se mi ani nikam jet nechce, protože nemám kde spát! :( Takže pojedu jak krypl v 22:18 domů! Už jsem si vyžehlila vlasy a jdu to dodělat a nachystat oblečení...Mějte se tu a užijte si pátek ikdyž ne moc slunečný spíš vubec :(

Miška

Fuuuj!

29. března 2012 v 17:47 | Miška |  Kecy
No tak tohle jsem našla na FB!!! Kdybych tohle měla v pokoji tak se stěhuju okamžitě pryč!!!


28.3.2012

28. března 2012 v 20:16 | Miška |  Kecy

Ahojte :) Dneska jaksi nemám náladu něco psát....bolí mě strašně v krku hlavně že nemám teplotu, někdy chraptím divný :-/ Ani ty cucavé bonbony nepomáhají a to doktorka rikala jak jsou dobré takže je videt ze me to jen tak neprejde...a v pátek to dorazím uplne že beztak budu chraptet celou noc budu si uzivat koncert, křičení, skákání, zpívání :D no a příští týden můžu byt nemocná...není to normální..no nic já koncím pujdu do sprchy a sledovat první krok a spát..zítra pisu pisemku z cestiny :/ Páá

Miška