Deset věcí, ve kterých budeš vypadat sexy ...

11. března 2012 v 18:19 | Miška |  Beauty

a3ed5dcd35ab66a6a3d38942e61b1d90sweater-dress.jpg
... Aniž si vypadala levně. Žádná minisukně a hluboký výstřih, pojď na to rafinovaně!

... Aniž si vypadala levně. Žádná minisukňaa hluboký výstřih, pojď na to rafinovaně!

1. Tričkos lodičkovým výstřihem nebo s úplně holými rameny - krásnezvýrazní tvoje ramena, krk a klíční kosti, ale všechny "přednosti" zostanúzahalené a ty nebudeš vypadat příliš vyzývavě. Přes den si na něj prehoďvestičku a večer prilákaj pohledy opačného pohlaví díky výraznémuvisiacemu náhrdelníku.

2. Skop-šaty, ktoých vrchní polovina vypadá jako tričko a široká volná sukně zaselegantne a přitažlivě. Obyčejný košilové vrch je pohodlný a pôsobínedbalo, delší volnější sukně se bude volně točit kolem tvých noha přivolávat k nim pozornost.

3. Dlhýnáhrdelník - nemusíš mít hluboký výstřih, aby si kluci všimli tvé "přednosti". Stačí delší zajímavý náhrdelník, který končí na správných miestacha jemným pohupování nedá nikomu zapomenout, že je brzy z tebe žena.

4. Čiernaminisukňa, černé silonky a černé boty - tato trojkombinace jebezpečná na nošení v zimě, jednobarevný look opticky zeštíhlí prodlouží tvé nohy a kdy nebyly minisukně sexy?

5. Výraznýopasok - Připoutej pohledy opačného pohlaví na místo, které je na tvém telenajštíhlejšie, na svůj pás. Neboj se velkých vzorů a výrazných přezek, pozornost je přece to, o co ti jde.

6. Zavinovacísvetrík - jemný, měkký materiál, tlumená pastelová barva, sladká mašle na pásu ty v něm, zkrátka neodolatelná kombinace na dlouhé zimní dny.

7. Zhrnutéčižmy - více materiálu připoutá víc pozornosti. Nemusíš se tedy trápit tím, ženemáš dost dlouhé nohy na kozačky sahající nad kolena, nízké kozačky ti úplnepostačia.

8. Svetrovéšaty - nejnovější módní trendy přinesly svetrovými šaty a to je asi najlepšívynález za poslední roky. Pokud máš chuť být více sexy, oblékni si je jen k tmavýmsilonkám a kozačkám, ale pokud chceš být pěkně v teple a pohodlí, klidně si pod ně navlékni rifle nebo kalhoty a buď jen chutnučká a mäkkučkáako tvůj svetřík.

9. Špicatébalerínky - úzký špoc prodlouží tvé nohy, aniž si působila vyzývavě a aksi náhodou vyšší postavy, toto je trend, který se ti bude mimořádně líbit.

10. Vzorovanénáramky - pokud na sebe potřebuješ přitáhnout pozornost opačného pohlaví, ne jenič lépe než štrngotanie náramků, které tě bude provázet, kamkoli sapohneš. Nasaď si několik velkých vzorovaných na zápěstí nebo na loket, Jak to nosí Nicole Richie. Okamžitá rafinovaná přitažlivost zaručena!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama