Jak nakupovat boty?

16. března 2012 v 20:25 | Miška |  Fashion
Tak, aby ti seděli, byly pěkné a nosila si je co nejčastěji

Umíš si představit, že by si měla doma šest tisíc párů bot? Slavná spisovatelka romantických románů Danielle Steel je má doma minimálně tolik a to jen značky Louboutin. Prodavačky z obchodů Louboutin po celém světě si uvědomili, že jejich slavná zákaznice nakupuje jaksi mnoho párů bot a začali počítat. "Přijde do Paříže a koupí si vše v její velikosti. Pak se vrátí do New Yorku s tím, že je rozčarovaná svým nákupem, prý nic neměli, av newyorské prodejně si koupí dalších osmdesát párů, "říká zástupce značky Louboutin. Doma jí tak přibývá docela slušná kolekce šperků na nohy ... kdoví, kolik spisovatelka stráví výběrem a zkoušením bot. Nezáleží totiž na tom, jak vypadají, ale jak se v nich cítíš. Darmo si koupíš extravagantní pár, když ti bude doma zapadat prachem. Jak tedy správně nakupovat boty, aby si je vynosila co nejvíce? Zde je pár tipů a triků:
1. Na nohou chodíš celý den a proto si zasloužíš obout je do kvalitních bot, které ti nezpůsobí otlaky, kuří oka, krvavé modřiny nebo oteklé palce. V levných čínských obchodech tedy dlouhotrvající štěstí nenajdeš, takže tam zajdi jen pro chvilkové potešnenie - levné letní sandálky nebo tenisky na jednu sezónu.
2. Boty si před koupí vyzkoušej na obou nohách, přejdi se po prodejně, poskáč si. Nohy stejné velikosti jsou stejný mýtus jako ideální muž, většina lidí skutečně nemá chodidla stejné velikosti, jedna může být o něco užší nebo menší. Pokud ti tedy bota sedí na pravé, vůbec nemusí být pohodlná na levé.
3. Výběr obuvi nech na večer, kdy máš nohy oteklé a tedy největší. Pokud ti boty sednou na velkou nohu a budeš se v nich cítit pohodlně, pak ti zaručeně budou dobré i ráno i kdykoliv jindy.
4. Dobrá bota ti musí sednout a být pohodlná na dvou místech - prstech a patě. Pata se nesmí zouvat, musí pevně doléhat k botě a zároveň máš dostat místa pro prsty, nejsou skrčené ani pokrčené.

Několik bot, které jsou krásné ve výkladu, ale v běžném životě nepoužitelné ...

 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama