Jarní boty hrají všemi barvami!

23. března 2012 v 15:54 | Miška |  Fashion

Barevné boty budou slušet každým nohám
Foto: Baťa
Barevné boty budou slušet každým nohám

Chystáte se na jaře rozšířit vaši sbírku bot? Ať už si vyberete jehly, platformy nebo pohodlné "placky", jedno kritérium by váš potencionální přírůstek přece jen splňovat měl. Barevnost! Černou klasiku nechte pro tentokrát stranou a vyberte si boty, které udělají z vás i vašich nohou hvězdy!
Pokud patříte mezi ženy, které - s trochou nadsázky - počítají okamžiky, kdy si domů odnášejí krabici s novými botami, za jedny z nejšťastnějších, určitě pochopíte naše nadšení. Jarní kolekce jsou totiž barevnější a originálnější než kdy jindy. A protože se dá "zářivek" sehnat opravdu spousta, vytipovali jsme jich pro vás rovnou padesát. Které byste si s chutí obuly?

S barevnými botami vás nikdo nepřehlédne

Minimálně jeden pár barevných bot by podle nás měla mít v záloze každá žena. Spolehlivě totiž oživí každý model a v neposlední řadě dokážou přitáhnout pozornost k vašim nohám. Nosit se budou jak barvy pastelové ,tak i ty výraznější včetně neonek. Trendy jsou také boty, na kterých se střídá rovnou několik odstínů, barevně odlišená bývá často podrážka.

"Kabelkové" dilema

Jestliže máte obavy, že byste podobné boty neunosily, neměly je s čím kombinovat nebo byste k nim nesehnaly kabelku v nachlup stejném odstínu, hoďte je za hlavu. Paradoxem je, že tohle nejčastěji řeší dámy, které v šatníku příliš barev nemají. Právě s neutrálními odstíny se ale výrazné boty kombinují nejsnadněji.
Na foto (zleva): Asos 5400 Kč, Humanic 1299 Kč; archiv firem
Co se týče kabelky, rozhodně neplatí, že by musela být ve stejné barvě jako boty. Zaprvé byste se nemusely dohledat (a když se o odstín seknete, nevypadá to zrovna nejlépe) a za druhé, byste se nemusely doplatit. Řešením může být třeba pořízení kabelky v tělovém odstínu, která si na rozdíl od černé bude rozumět jak s jemnějšími, tak i sytějšími barvami.

Pokud se mixování různých barev nebojíte, můžete boty podle libosti zkombinovat i s pestřejšími modely nebo k nim nosit kabelu v jiné výrazné barvě.

S podpatkem, nebo bez?

Nejefektivněji vypadají samozřejmě barevné boty s podpatky, které vaše nohy prodlouží a opticky zeštíhlí. Jestli si netroufáte přímo na jehly, jděte do širších podpatků nebo si pořiďte podpatky s platformou, které jsou snesitelnější. Dáváte přednost rovným botám? Vyzkoušejte barevné balerínky nebo polobotky.
Na foto (zleva): Humanic, 599 Kč, Zara 799 Kč; archiv firemNa foto: vše Zara 999 Kč, 2499 Kč; archiv firmy
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 evening gown dresses evening gown dresses | E-mail | Web | 12. ledna 2013 v 15:21 | Reagovat

When one views issue at hand, I have to believe in your conclusions. You understandably display knowledge about this subject and i have much to discover looking at your post. Many salutations and that i arrive back for any further updates.
http://www.speakdress.com

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama