Objevte sílu rostlin s francouzskou kosmetikou Clarins

24. března 2012 v 20:05 | Miška |  Beauty

Vsaďte na francouzskou kosmetiku Clarins!
Komerční článek
Foto: Clarins
Vsaďte na francouzskou kosmetiku Clarins!

Objevte sílu rostlin s francouzskou kosmetikou Clarins. Jednička evropského trhu s luxusní kosmetikou je populární i u nás.
clarins2ddFrancouzská kosmetika Clarins se pyšní puncem rodinné firmy, která se za své více než padesátileté působení rozrostla z malého institutu v Paříži na tisíce prodejních míst a salonů po celém světě. Zakladatel značky, Jacques Courtin-Clarins, se inspiroval láskou a respektem k ženám a jejich kráse. Není divu, že právě tento muž, původní profesí lékař, položil základy firmy, která se dnes těší přízni milionů zákazníků ve všech světadílech. Jeho zanícená vášeň, píle a touha vyslyšet přání každé zákaznice byly jedním z pilířů budoucího úspěchu značky Clarins.
Svůj první institut otevřel Jacques Courtin-Clarins v Paříži v roce 1954. Vytvořil speciální ošetření, které kombinovalo jedinečné účinky rostlin a výjimečnou "domácí" aplikační metodu, jako například auto-liftingovou metodu a masáž podporující zeštíhlení. Ošetření bylo tak účinné a populární, že na požadavek zákaznic začal pan Clarins vyvíjet nové produkty, které se brzy začaly distribuovat na prodejních místech mimo institut
.
clarins3ddZnačka Clarins si od svého vzniku zakládá na dodržování základních pilířů firemní filozofie, díky které je tak úspěšná. Každý den nabízí Clarins ženám i mužům to nejlepší z přírody. Laboratoře Clarins zkoumají pečlivě vybrané ingredience z pěti kontinentů, podrobně je analyzují a testují s jediným cílem: získat ty nejúčinnější složky, a zaručit tak maximální výsledky. Kombinací tradice a inovace je značka Clarins schopná uspokojit i ty nejnáročnější zákazníky na celý život. Některé produkty jsou na trhu téměř padesát let a stále se těší popularitě. Clarins, to je tradice, která se předává z generace na generaci.
Produkty rodinné firmy Clarins pro vaši krásu; ClarinsFoto: ClarinsProdukty rodinné firmy Clarins pro vaši krásu
Trvale udržitelný rozvoj a podpora oblastí, ze kterých Clarins čerpá vzácné rostlinné složky, je pro tuto rodinnou firmu samozřejmostí. Podpora chudých oblastí (například na Madagaskaru, odkud se získává kůra ze stromů katafray používaná v

hydratační řadě), je poděkováním přírodě a místním obyvatelům. Pevná částka z maloobchodní ceny odchází partnerům Clarins na podporu místních projektů.
Díky rostlinám roste krása. S nimi můžete z tváře vymazat známky únavy, zeštíhlet postavu, chránit se před sluncem. Clarins nabízí širokou řadu produktů péče o pleť i tělo v každém věku. Díky vědecké expertize a úzkému vztahu s každou zákaznicí má řešení pro všechny typy pleti a problémy s nimi spojené. Ať už se jedná o nedostatek hydratace, povadlou pokožku nebo strie, každá zákaznice si najde svoji oblíbenou řadu. Ty jsou dostupné v řetězcích parfumerií po celé republice, stejně jako individuální ošetření v institutech a spa, kde jsou aplikovány tradiční masážní metody a procedury Clarins.
Ve vybraných parfumeriích V Čechách i na Moravě má značka Clarins své odborné konzultantky, které zákazníkům poskytují profesionální poradenství v péči o pleť a informace o členství v Clarins Clubu. Fanoušci značky mohou sledovat novinky a kosmetické tipy také na sociální síti Facebook http://www.facebook.com/ClarinsCzech, kompletní přehled produktů a novinek naleznete také na mezinárodních webových stránkách www.clarins.com.
Síla rostlin je podstatou značky Clarins a dnes ji ženy mohou objevit i skrze dekorativní kosmetiku. Protože Clarins je synonymem experta péče o pleť, nejvyšší kvalita a účinnost se odráží také v dokonale formulovaných make-upech nebo rtěnkách.

clarins5ddA protože i muži touží po krásné a zdravé pleti, v roce 2002 vznikla řada Clarins Men, která nabízí řešení pro specifickou problematiku mužské pokožky. Zklidňující balzám po holení nebo hydratační gel pro namáhanou pokožku jsou jedny z produktů, které byly vyvinuty mužům přímo na míru.
Clarins má zkrátka odpověď pro každého. Díky síle rostlin, přátelskému přístupu k zákazníkovi a pokročilé technologické expertize, je dnes Clarins jedničkou na evropském trhu s luxusní kosmetikou. Zkrátka, s Clarins je život krásnější.


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama