Pět triků, jak si kupovat nové oblečení

31. března 2012 v 19:22 | Miška |  Fashion
Dobré rady pro každého.

Vše si zkus v kabince a vyzkoušej si v novém oblečení sednout, dřepnou, předklonit se, za něčím se natáhnout. Mnohé oblečení vypadá dobře na figuríně, ale ve skutečném životě se krčí nebo nenatahuje dostatečně.

Zapomeň na číslování a ber ho na vědomí jen orientačně. V jednom obchodě můžeš být S, ve druhém 38 a ve třetím 8. Vem si oblečení, které si myslíš, že ti padne a netrap se tím, že obvykle nosíš jiné písmenko nebo číslo.

Oblečení by ti mělo padnout na místě s největším obvodem, všechno ostatní se dá zkrátit, zúžit nebo jinak upravit. V případě totálních výprodejů neváhej a kup si i věc o pár čísel větší, pokud se ti opravdu líbí. Šikovná švadlena ji upraví na tvou velikost za méně, než by daná věc stála bez výprodeje.

Kombinuj oblečení ve své hlavě. Pokud si k němu nemáš obléci alespoň tři věci ze své vlastní skříně, nevyplatí se ti kupovat ho. Budeš si totiž muset k němu pořídit nové věci, a to se ti nevyplatí.

Pokud se ti líbí některý módní trend, ale nevíš, jestli ti sluší, kup si jen doplňky v tomto stylu a doplň jimi, co už máš. Po otestování a schválení se naplno pustit do nákupů!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama