Hydratace a zpevnění: Zkuste mořské řasy!

14. května 2012 v 14:34 | Miška |  Beauty
Prosím hlasujte tady pro mě (Miška) 5 číslo :))

http://byelle.blog.cz/1205/sonb-1-kolo


Co všechno dokážou mořské řasy? Přesvědčte se samy!
Díky mnohonásobně většímu obsahu nutričně i kosmeticky významných látek, než mají rostliny suchozemské, zaujaly moderní kosmetickou vědu. Mořské řasy úžasně pleť hydratují a zpevňují a jsou vhodné téměř pro všechny typy pleti všech věkových kategorií. Jsou tedy ideální volbou na léto!
Mořské řasy jsou symbolem života a nejdůležitějším přírodním bohatstvím všech oceánů. V mořských hlubinách fungují jako plíce moře, neboť zde produkují kyslík nezbytný pro dýchání mořských živočichů.
Najdeme je jak ve velkých hloubkách, tak i těsně pod hladinou. Pro přežití si vytvářejí ochrannou vrstvu s vysokým obsahem životadárných látek, které zaujaly kosmetické firmy. Navíc se vyskytují v prostředí, které je minimálně znečištěno lidskou činností.
Díky tomu obsahují mnohonásobně víc nutričně i kosmeticky významných látek než rostliny suchozemské. Například obsahují všechny stopové prvky, které najdeme v mořské vodě, tedy měď, zinek, chrom, selen, železo, mangan, jód, a dokonce v malém množství i zlato. Dále jsou bohatým zdrojem fytoceramidů, proteinů, aminokyselin a vitaminů.
Působí-li zvnějšku, mají stimulační, zpevňující, hydratační, vyrovnávací a detoxikační účinky. Jsou zdrojem vysoce koncentrovaných látek s regeneračními účinky.
Produktů máte na výběr celou řadu; Ryor

Co můžete vyzkoušet?

Denní krém: Chrání pokožku proti vnějším vlivům, díky vysokému obsahu minerálních látek pleť výrazně zpevňuje, cena 102 Kč.
Noční krém: Lehký, jemný, snadno vstřebatelný regenerační krém, intenzivně působí proti vráskám, obsahuje vitamin E - vitamin krásy a zdraví, cena 102 Kč.
Aktivní krém proti vráskám: Jemný, dobře vstřebatelný gelový krém omezující tvorbu vrásek, obsahuje elhibin, kyselinu hyaluronovou a jojobový olej vhodný pro věkovou kategorii 30+ na denní i noční použití, vhodný i pro partie očí, cena 121 Kč.
Vypínací a zpevňující fluid: Dobře víme, že dekolt, stejně tak jako krk a ruce nejlépe prozradí věk ženy. Rozhodně proto vyzkoušejte Vypínací a zpevňující fluid, cena 117 Kč.
Matující krém: Udržuje matný vzhled pleti, obsahuje totiž látky účinně absorbující kožní maz, hydratuje pokožku, je vhodný na den, cena 117 Kč.
Zde najdete podrobné informace nejen o těchto produktech.
Další tipy ze světa kosmetiky, novinky a bezplatnou kosmetickou poradnu najdete na www.kosmetickyblog.cz.

Zdroj: prozeny.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama