Cviky pro štíhlý pas

30. října 2012 v 15:29 | Miška |  Beauty
Cviky pro štíhlý pas

1. Zvedání nohou
Lehněte si na záda, ruce leží podél těla dlaněmi k zemi. Začněte pomalu zdvihat nohy nad podložku až do pravého úhlu, a pak je zase pomalu pokládejte. Bedra zůstávají na zemi. Opakujte dvacetkrát.2. Přitahování
Osvědčené, byť nemilované sedy-lehy udělají velkou službu. Vyzkoušejte šikmou variantu. Lehněte si na záda, pokrčte nohy v kolenou, chodidla zůstávají na podlaze, ruce spojte za hlavou. Pak se zvedejte k nohám, přičemž přitahujte pravý loket k levému kolenu. Opakujte patnáctkrát na jednu, pak na druhou stranu. Celkem si zacvičte aspoň tři série.

3. Přitahování II.
Lehněte si na záda, pokrčte kolena, ale na rozdíl od předchozího cviku zvedněte nohy nad podložku tak, aby stehna byla kolmá k bokům a lýtka vodorovně s podlahou. Pak se přitahujte s nataženýma rukama ke kolenům. Opakujte dvacetkrát, v několika sériích.

4. Protažení
Po zhruba dvacetiminutovém cvičení se nezapomeňte protáhnout, aby vás svaly druhý den moc nebolely. Vleže na zádech rozpažte ruce, dlaně otočte k zemi a pokrčte kolena. Pak pomalu pokládejte kolena na jednu stranu a hlavu na druhou, pak totéž opačně. Cvičte pomalu, nejdřív jdou nohy, potom hlava. Nohy nemusíte pokládat až na zem, důležité je, aby ramena zůstala na podložce.

Zdroj: http://www.elle.cz/
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 M. M. | Web | 30. října 2012 v 11:39 | Reagovat

dobrý cviky, díky ta typ určitě zkusím :)

2 n n | 30. října 2012 v 15:34 | Reagovat

http://www.youtube.com/watch?v=XZqpCslPid8&feature=plcp&noredirect=1

Promiň ale bych bych moc ráda kdyby jsi zhlédl/a toto video díky moc

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama