The Carrie Diares

27. ledna 2013 v 15:27 | Miška |  Filmy
Našla jsem jeden novýý seriál, který se už od 16 ledna začal vysílat. Jen musím najít někde díly :) Abych mohla postahovat a kouknout se :)
EDIT 15:35 - Díly jsem našla jsou naštěstí zatím jen 4 takže postahuju a kouknu se jupíí! :)Prequel k dnes už pro určitou sortu diváků kultovnímu seriálu Sex ve městě se odehrává v roce 1984 a pojednává o životě Carrie v jejích šestnácti letech.

Příběh se samozřejmě točí především okolo samotné Carrie, která po tom, co zemřela její matka, žije už jen se svým otcem a mladší sestrou Dorritou. Jak to tak už u mladých a ambiciózních dívek bývá, Carrie se nakonec začne zdát místo jejich pobytu, tedy Connecticut, příliš malý a okolí příliš maloměšťácké. A tak většinu dne sní o tom, jak bude žít ve velkém městě, nebo chodí ven se svými třemi kamarádkami: rozkošnou šprtkou Mouse, citlivou Walt a sebejistou a sarkastickou Maggie, které jí alespoň trochu zpříjemňují její strastiplný život na předměstí. Velká změna ale přichází ve chvíli, kdy do jejich školy nastoupí nový a přitažlivý student Sebastian, který do jejího života přinese trochu toho vzrušení. To pravé dobrodružství ale přijde, když jí její otec oznámí, že dostala příležitost stát se stážistkou v právnické firmě v samotném New Yorku. Tam pozná lásku na první pohled a zároveň nejdůležitějšího muže svého života... Manhattan.

V hlavní roli se můžeme těšit na herečku AnnuSophii Robb, kterou jsme mohli vidět např. ve filmech Surfařka nebo Most do země Terabithia. Ve vedlejších rolích pak z těch známějších určitě zazáří třeba Ellen Wong, kterou většina z vás bude znát jako Knives z videoherně naladěné, romanticko-akční komedie Scott Pilgrim proti zbytku světa, Stefania Owen (Pevné pouto), Freema Agyeman (britská verze Práva a pořádku, Doctor Who) a nebo takový Matt Letscher (Bratři a sestry, Vincentův svět).

Jako předloha seriálu slouží stejnojmenná série knih. U nás vyšly dva díly pod názvy Deníky Carrie B. a Deníky Carrie B. 2 - Léto ve městě. Napsala je Candace Bushnellová, která je mj. zodpovědná i za předlohy k seriálům Sex ve městě a Džungle rtěnek. Obě knihy rovněž nesou stejný název jako seriály a spolu s dalšími pěti knihami této autorky jsou u nás vydané a přeložené.

Premiéra prvního dílu je stanovena na 16. ledna. Vysílat se bude na stanici CW.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 KeT KeT | Web | 27. ledna 2013 v 16:03 | Reagovat

Oooo? To neznám.. tak to se zkusím podívat na jeden díl jaké to bude :-)

2 Lucy0077 Lucy0077 | Web | 27. ledna 2013 v 19:29 | Reagovat

tak to mě zaujmulo taky neznám :)

3 Sally Sally | Web | 28. ledna 2013 v 17:55 | Reagovat

na tento seriál jsem se taky začala dívat a zatím mě baví :)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama