Filmy

The Carrie Diares

27. ledna 2013 v 15:27 | Miška
Našla jsem jeden novýý seriál, který se už od 16 ledna začal vysílat. Jen musím najít někde díly :) Abych mohla postahovat a kouknout se :)
EDIT 15:35 - Díly jsem našla jsou naštěstí zatím jen 4 takže postahuju a kouknu se jupíí! :)

Tipy na vánoční filmy

14. prosince 2012 v 20:34 | Miška
Nevíte na co se koukat o Vánocich? Dám vám tady pár tipu na vánoční filmy :)

1.Láska nebeská

Laska nebeska obal


2. Shrekovy Vánoce


Shrekovy Vanoce (Shrekoleda - SK/CZ dabing) obal

Tip na film 0.2

11. srpna 2012 v 15:46 | Miška
Tento film už jste určitě viděla :) Já se na něj jdu dívat vezmu to od 1 po školní sraz :) protože v tomhle počasí není co dělat..

poster

Prci, prci, prcičky

Komedie / Romantický
USA, 1999, 95 min

Hrají:


Obsah

Čtyři mušketýři střední školy uzavřou na jednom z mejdanů smlouvu, v níž se zavážou, že ani jeden neprojde absolutoriem coby panic. Pochopitelně, že nikdo nechce být poslední, a tak se balí jako o závod. Vypadá to, že Jim bude mít štěstí. Velice se mu líbí exotická sexbomba Nadia, která od něho chce doučovat historii, a to ve cvičebním úboru. Že by výzva? Jim proto instaluje webcameru, takže všichni spolužáci mohou přes internet sledovat, co se bude dít v jeho pokoji. Oz si zase podle své povahy hledá citlivou duši. Ale co vlastně myslí tou "citlivou"? Asi to bude roztomilá Heather z pěveckého kroužku. Kevin to má jednoduché, je už dávno zadán. Ale jeho dívka Vicky pořád čeká na správné místo a správný čas. Zdá se, že jedině intelektuální Finch si nedělá starosti. Ale nechce náhodou podvádět?

Tip na film 0.1

15. července 2012 v 17:30 | Miška
Mám tady pro vás jeden tip na film na který jsem se teďka dodívala. Možná že jste ho viděli a možná ne. Mě se rozhodně líbil :)

poster

Chalet Girl

Holka s prknem


Romantický / Komedie

Velká Británie / Rakousko / Německo, 2011, 93 min


Hrají:


Obsah: Krásná uličnice Kim kdysi bývala šampionkou ve skateboardingu, teď ale smaží hamburgery a snaží se uživit sebe a svého tátu. Brzy se na ní ale usměje štěstí v podobě práce v luxusní horské chatě v Alpách. Kim je zpočátku zmatena bizarností nóbl světa plném prvotřídního šampaňského, majestátních hor a po pás hlubokého prašanu. Potom ale objeví snowboarding a s ním úplně nový svět. Ukáže se, že Kim je přirozený talent, a tak začne brzy trénovat na soutěž pořádanou při příležitosti ukončení sezóny. Má jedinečnou příležitost vyhrát pořádnou sumu peněz. Jenže předtím, než se znovu stane šampionkou, musí překonat své nejhlubší obavy… a také zjistit, jak se věci mají s Jonnym, pohledným, ovšem evidentně nedostupným synem jejího šéfa.
 
 

Reklama